CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2021

Data wydarzenia:
Od 23-04-2021 do 24-04-2021
Data publikacji:
26-04-2021

Niestety Organizatorzy targów TSW byli zmuszeni odwołać tegoroczną wiosenna edycję targów, z powodu nasilenia się epidemii Covid-19 i związanych z tym restrykcji, ale nie zrezygnowaliśmy z zaplanowanych konferencji. W dniach 23-25 kwietnia 2021 roku odbyły się konferencje online:

  • VIII Konferencja Truskawkowa
  • Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne
  • Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce

Jeżeli nie udało się Państwo obejrzeć konferencji na żywo, zachęcamy do zapoznania się z nagraniami: https://www.tsw.pl/a/konferencje-online-tsw2021

 

 

Organizator - Oficyna Wydawnicza Oikos sp. z o.o. - już dziś serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na przyszłoroczne Targi TSW, które odbęda się w Warsaw Expo, Nadarzyn, al. Katowicka 62, 12-13 stycznia 2022 r.

 

 

TSW to wystawa, która każdego roku przyciąga ponad 16 tys. odwiedzających. Na powierzchni 23 tys. m² swoją ofertę prezentuje ponad 400 wystawców z kraju i zagranicy. TSW to również platforma spotkań producentów owoców i warzyw z producentami maszyn ogrodniczych, środków ochrony roślin, nawozów, środków produkcji oraz dostawcami usług. W targach biorą udział również firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, przedsiębiorstwa dostarczające maszyny do sortowania i pakowania owoców i warzyw. Obecni są producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami, specjalizujące się w ich przetwórstwie.

 

 

WIĘCEJ: https://tsw.pl/a/o-targach