CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRUIT ATTRACTION 2021

Data wydarzenia:
Od 05-10-2021 do 07-10-2021
Data publikacji:
10-11-2020

Niepewna sytuacja związana z COVID19 spowodowała zmianę w formule organizacyjnej Targów Fruit Attraction 2020. Dwunasta edycja Targów odbyła się wyłącznie online za pośrednictwem innowacyjnej, inteligentnej platformy Fruit Attraction LIVEConnect.

 

Jeśli chodzi o kolejne edycję, chcielibyśmy zapewnić Państwa, iż jeśli warunki związane z COVID19 uspokoją się na tyle, że w przyszłym roku IFEMA będzie mogła wrócić do normalnej formuły organizacyjnej Targów Fruit Attraction 2021, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw z ogromną przyjemnością po raz kolejny podejmie się organizacji polskiego stoiska narodowego na tej imprezie. Pozostajemy w stałym kontakcie z Organizatorami Targów, dzięki czemu będziemy na bieżącą Państwa informować o obecnej sytuacji.

 

Trzynasta edycja Międzynarodowych Targów Owoców i Warzyw FRUIT ATTRACTION, odbędzie się w dniach 5-7 października 2021r. w Madrycie.

 

Juz dziś zainteresowane grup/firmy prosimy o kontakt z biurem KZGPOiW (dane w zakładce - kontakt).

 

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Attraction są bardzo ważnym i prestiżowym wydarzeniem w branży, które gromadzi podmioty z całego otoczenia owocowo-warzywnego i nie tylko. Impreza z roku na rok zwiększa swoje rozmiary, o czym świadczą poniższe dane. Wystawcy i handlowcy uczestniczący w Targach pochodzili z Europy, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej.

 

 

więcej informacji wkrótce.

https://www.ifema.es/en/fruit-attraction