CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Rozszerzamy promocję owoców jagodowych o nowe gatunki oraz przetwory

Data publikacji:
07-01-2020

Realizując kampanię "Czas na polskie superowoce" zajmowaliśmy się promocją 7 gatunków, które dojrzewają - poczynając od truskawki w maju aż po minikiwi we wrześniu. Stąd mówiliśmy o jagodowej sztafecie - kolejne gatunki wchodziły na rynek, staraliśmy się je przybliżyć konsumentom. W sumie o kampanii, włączając działania sieci, usłyszało ponad 27 mln Polaków - mówi Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw.

 

- Kampania "Czas na polskie superowoce" była zaplanowana przez 7 współpracujących organizacji. Wszystko działo się pod szyldem Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw, ale naszymi partnerami były stowarzyszenia producentów borówki, aronii, truskawek, minikiwi, jagody kamczackiej oraz porzeczki. Producenci malin również byli włączeni w działania - zaznacza Witold Boguta.

 

Kampania była widoczna w mediach społecznościowych, chcieliśmy dotrzeć do konsumentów z przekazem, żeby codziennie sięgali po polskie owoce jagodowe - dodaje.

 

- W dużej mierze wszystkie cele zostały zrealizowane. Zakładamy na nowy rok kontynuowanie tego zadania, poszerzamy gamę gatunków o jeżyny i agrest. Chcemy również więcej uwagi poświęcić czerwonej porzeczce. Rozszerzamy realizacje projektu w czasie, zaczynamy już w styczniu od promocji przetworów - mówi Witold Boguta.

 

VIDEO: http://www.sadyogrody.pl/owoce/101/boguta_kzgpoiw_rozszerzamy_promocje_owocow_jagodowych_o_nowe_gatunki_oraz_przetwory_wideo,20520.html

 

 

Źródło: sadyogrody.pl

http://www.sadyogrody.pl/owoce/101/boguta_kzgpoiw_rozszerzamy_promocje_owocow_jagodowych_o_nowe_gatunki_oraz_przetwory_wideo,20520.html