CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Media

14-01-2022

To może być normalny rok pod względem cen jabłek

Aby ocenić obecną sytuację na rynku jabłek w Polsce należy cofnąć się i porównać ją z analogicznym okresem roku ubiegłego. - Zapominając na chwilę jakiekolwiek prognozy zbiorów jabłek w minionym 2020 i obecnym 2021 sezonie, trzeba jednoznacznie stwierdzić, że ten sezon a właściwie jego pierwsze cztery miesiące tj. IX - XII. 2021 roku znacznie różniły się od analogicznego okresu roku 2020 - mówi Zbigniew Chołyk,prezes Zarządu Grupy Stryjno-Sad, prazes LubApple Sp. z o.o.

31-12-2021

Współpraca i determinacja w działaniu kluczowa w 2022r.

Nowy rok z wielu powodów będzie ważnym okresem dla naszej branży. Jesteśmy w sytuacji kiedy wiele problemów można jeszcze rozwiązać, logicznie poukładać i w drodze kontrolowanych, ewolucyjnych zmian poprawić sytuację. Niejako dokonać nowego otwarcia. Do tego potrzebna jest współpraca sektora i jego otoczenia - mówi Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw.

30-12-2021

Witold Boguta podsumowuje 2021 rok w branży sadowniczej

- Mijający rok należy oceniać w kilku płaszczyznach. Wydaje się, że najważniejsza powinna być płaszczyzna produkcyjno-handlowa, ale patrząc na to co miało miejsce, nie wiem, czy nie ważniejsza jest pełna emocji sfera społeczno-medialna - mówi Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw.

26-10-2021

Henryk Kowalczyk nowym ministrem rolnictwa

Nowym ministrem rolnictwa po Grzegorzu Pudzie został Henryk Kowalczyk. Opinia Witolda Boguty, prezesa Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw dla sadyogrody.pl na temat nowego ministra rolnictwa.

21-07-2021

"Fale upałów nie są dobre dla upraw" - Witold Boguta o cenach warzyw i owoców

- W ostatnim czasie mamy falę upałów, które nie są dobre dla upraw. Miejscami mamy do czynienia z suszą, a z kolei miejscami z podtopieniami i nawałnicami - powiedział na antenie radiowej Jedynki Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw.

Strony