CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Konferencje

19-11-2021

I Kongres Produkcji Podstawowej

18 listopada w hotelu Arche w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Kongresu Produkcji Podstawowej, zorganizowana przez przedsiębiorstwo Ewa-Bis oraz Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw. Równolegle w tym samym czasie odbywały się dwa inne wydarzenia Kongres Bezpieczeństwa Żywności pod hasłem „Future of Food” oraz III edycja Kongresu Logistycznego CSCMP CEE CONFERENCE 2021. Wszystkie miały formę stacjonarną jak również były udostępnione dla uczestników online.

04-10-2021

Kongres BIOEXPO 2021

Trzy dni, dwie konferencje branżowe, pięć paneli tematycznych i blisko pięćdziesięciu ekspertów – Kongres BIOEXPO właśnie się zakończył. Wydarzenie to było niepowtarzalną okazją do poznania i rozpoczęcia swojej drogi z produktami ekologicznymi. Goście opowiedzieli m.in. o żywności ekologicznej i jej produkcji, dbałości o naszą planetę oraz przybliżyli ekoprodukty do pielęgnacji ciała i domu. W tym roku w Kongresie wzięło udział około 300 osób.

30-10-2020

II KONGRES NOWOCZESNEJ DYSTRYBUCJI

27-28 października 2020 roku odbyła się II edycja Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji, wydarzenia skupiającego kadrę zarządzającą sektorów handlu, przetwórstwa i dystrybucji. Podczas tegorocznej edycji Kongresu, realizowanej w formule transmisji online, uczestnicy wysłuchali wystąpień przedstawicieli rządu oraz prezentacji i debat z udziałem prezesów międzynarodowych koncernów handlowych i FMCG, firm technologicznych oraz ekspertów rynku.

09-03-2020

VIII Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Pod hasłem "ZMIANY" w dniach 4-6 marca br. odbyła się VIII Międzynarodowa Konferencja Borówkowa w Jachrance. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, rozeznania się w nowinkach na rynku oraz – przede wszystkim – do pozyskania najnowszej wiedzy od wykwalifikowanych specjalistów. Nie zabrakło tam również naszego zespołu, którego krótką relację przedstawiamy poniżej.

05-02-2020

61 Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych

W dniu 4 lutego 2020 r., już po raz 61, odbyła się Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych "2020 - Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin", która miała miejsce w Skierniewicach, w Kinoteatrze Polonez - ul. Wita Stwosza 2/4. Jest to najstarsza konferencja poświęcona ochronie roślin w powojennej historii Polski.

 

Strony